img_9897 ekenil 510

Ekenil

16.06 11:00 99 Viljandi SK – Arstra AIK HF 17 – 9

16.06 11:00 97 Hammarby IF HF – Viljandi SK 8 – 8

16.06 13:40 97 Viljandi K – HK Silwing/Troja2 11 – 16

16.06 15:00 03 Haninge HK – Villjandi SK 8 – 24

16.06 15:00 02 Bollstanas SK – Viljandi SK 8 – 16

16.06 15:00 99 HK Silwing/Troja2 – Viljandi SK 6 – 10

16.06 17:00 03 Viljandi Sk – IK Bolton 24 – 6

16.06 17:00 02 Viljandi SK – Grankulla IFK 2 15 – 6

16.06 18:20 02 Viljandi SK – Huddinge HK 27 – 14

—————————————————————————–

17.06 10:20 99 Torslanda HK – Viljandi SK 8 – 6

17.06 11:40 99 Viljandi SK – Västeraslrsta 6 – 9

17.06 12:20 02 Arstra AIK IF – Viljandi SK 5 – 23

17.06 13:40 03 Viljandi SK – Stocholmspolisen IF 13 – 6

17.06 14:20 02 Viljandi SK – HK Tyrold 10 – 6

17.06 14:20 97 Skogas HK – Viljandi SK 9 – 7

17.06 15:40 03 Arstra AIK IF 2 – Viljandi SK 4 – 11

17.06 17:00 97 Viljandi SK – Huddinge HK 8 – 6

17.06 17:40 03 Viljandi SK – Skogas HK 2 19 – 10

———————————————————————–

 Kõige nooremad poisid on oma alagrupi turniirid lõpetanud. 2003 poisid võitsid alagrupis kõik vastased väravate vahega 91-34 (+57). 2002 poisid olid sama edukad. Viis mängu viis võitu ja väravate vahe 91-39 (+52). Jätkuvad mängud kaheksandikfinaalides.

Vanematel poistel on läinud veidi tagasihoidlikumalt. ’97 poistel on neljast mängust võit, viik ja kaks kaotust ja ees mäng alagrupi viimasega. ’99 poistel on neljast mängust kaks võitu ja kaks kaotust ning ees viimane mäng alagrupi viimasega.

———————————————————————–

 18.06 09:00 99 IK Bolton – Viljandi SK 2 – 10

’99 poisid lõpetasid alagrupiturniiri kolmanda kohaga (kolm võitu ja kaks kaotust).

18.06 11:40 97 Vallentuna HK – Viljandi SK 10 – 17

’97 lõpetasid alagrupiturniiri kolmanda kohaga (kaks võitu, viik ja kaks kaotust).

18.06 11:00 02 A1/8 Viljandi SK – Skuru IK 25 – 14

18.06 12:20 03 A1/4 Viljandi SK – IF Swithiod 23 – 17

18.06 13:00 99 B1/8 Viljandi SK – Sannadals SK 16 – 6

18.06 13:00 02 A1/4 HK Silwing – Viljandi SK 19 – 17

18.06 14:20 03 A1/2 HK Cliff 2 – Viljandi SK 8 – 22

18.06 16:20 03 AF Viljandi SK – Põlva SK 16 – 15

——————————————————————————-

19.06 09:40 99 B1/4 Viljandi SK – Tartu Ülikool 12 – 6

19.06 11:00 97 B1/4 Viljandi SK – Helsingfors IFK 19 – 9

19.06 11:40 99 B1/2 Viljandi SK – Skogas HK 12 – 3

19.06 13:00 97 B1/2 Hammarby IHF HK 2 – Viljandi SK 19 – 12

19.06 13:40 99 BF Viljandi SK – Bollstanäs SK 21-10

———————————————————————————————

Kokkuvõtteks.

’97 – 7. koht (12 võistkonda)

’99 – 9. koht – B finaali võit (23 võistkonda)

’02 – 5.-8. koht (33 võistkonda)

’03 – I koht (28 võistkonda)

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga