karikas

Kehra etapi järel kolmandad

 Viljandi Spordikool: Raiko Roosna, Martin Allikalt, Sander Izjumov, Simon Drõgin, Alex Toom, Kevin Pajuväli, Sander Pettai, Raul Peet, Joosep Ülesoo, Sander Rohtla, Marten Tamme, Kert Hunt

1) Põlva Spordikool 14 punkti
2) HC Tallas 12 punkti
3) Viljandi Spordikool 8 punkti (+11 väravate vahe)
4) Valga Käval 8 punkti (+3 väravate vahe)
5) HC Kehra 8 punkti (-9 väravate vahe)
6) Tartu Ülikool 8 punkti (-13 väravate vahe)
7) SK Tapa 6 punkti
8) Aruküla 4 punkti
9) HC Viimsi 2 punkti
10) SK Reval-Sport 0 punkti

reede

         
Kell Võistkond Võistkond   Tulemus
12:30 HC Tallas Aruküla SK    19 12
13:15 SK Tapa HC Kehra    16 21
14:00 TÜ AK SK Valga Käval    22 13
14:45 HC Viimsi SK Reval-Sport    16 11
15:30 Põlva SK 1 Viljandi SK    22 11
16:15 Valga Käval Aruküla SK    22 12
17:00 TÜ AK SK HC Tallas    13 16
17:45 HC Viimsi SK Tapa    16 23
18:30 Viljandi SK SK Reval-Sport    17 11
19:15 HC Kehra Põlva SK 1     9 25
laupäev          
9:00 HC Viimsi Valga Käval    11 26
9:45 HC Kehra Viljandi SK    12 16
10:30 SK Tapa Aruküla SK    18 15
11:15 Põlva SK 1 HC Tallas    28 18
12:00 SK Reval-Sport TÜ AK SK    10 15
12:45 Valga Käval HC Kehra    21  9
13:30 Aruküla SK HC Viimsi    19 13
14:15 Viljandi SK HC Tallas    10 14
15:00 TÜ AK SK SK Tapa    23 13
15:45 SK Reval-Sport Põlva SK 1    11 29
16:30 HC Kehra Aruküla SK    18 10
17:15 Valga Käval Viljandi SK    19 14
18:00 HC Tallas HC Viimsi    18 14
18:45 SK Tapa SK Reval-Sport    22 11
19:30 Põlva SK 1 TÜ AK SK    34 10
pühapäev          
9:00 Valga Käval HC Tallas    12 16
9:45 SK Tapa Põlva SK 1     8 27
10:30 TÜ AK SK HC Viimsi    18 15
11:15 Aruküla SK Viljandi SK    10 18
12:00 SK Reval-Sport HC Kehra     8 16
12:45 Põlva SK 1 Valga Käval    30  9
13:30 HC Tallas SK Tapa    24 16
14:15 Viljandi SK TÜ AK SK    22   9
15:00 HC Viimsi HC Kehra    13 15
15:45 Aruküla SK SK Reval-Sport    17 11

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga