B kv Kodulehele

B ja D kv Põlvas

 

    B  klass             D  klass      
Kell   Reede 15. nov.       Kell   Reede 15. nov.    
13.00 1 Kehra Põlva  10 29   13.45 1 Põlva 1 Põlva 2  29 16
13.55 2 Viljandi Tallas  27 17   14.30 2 Kehra 1 Kehra 2  24 12
14.50 3 Viimsi Tapa  18 23   15.15 3 Aruküla Tallas  28 10
15.45 4 Elite Tartu  30 14   16.00 4 Tapa Viljandi  11 23
16.40 5 Tallas Kehra  22 21   16.45 5 Põlva 1 Kehra 1  19 20
17.35 6 Põlva Viljandi  21 22   17.30 6 Kehra 2 Põlva 2  16 19
18.30 7 Tartu Viimsi  21 20   18.15 7 Tallas Tapa  22 14
19.25 8 Tapa Elite  20 20   19.00 8 Viljandi Aruküla  14 21
    Laupäev 16. nov.           Laupäev 16. nov.    
  9.30 9 Viljandi Viimsi  30 18   10.00 9 Tapa Kehra 1   7 22
10.25 10 Elite Kehra  23 10   10.45 10 Põlva 2 Aruküla  12 21
11.20 11 Tartu Põlva  13 31   11.30 11 Viljandi Kehra 2  14 15
12.15 12 Tapa Tallas  24 17   12.15 12 Tallas Põlva 1  10 28
13.10 13 Kehra Viljandi  16 21   13.00 13 Kehra 1 Põlva 2  26 15
14.05 14 Viimsi Elite  23 23   13.45 14 Aruküla Tapa  21  8
15.00 15 Tartu Tapa  22 29   14.30 15 Põlva 1 Kehra 2
 31   9
15.55 16 Põlva Tallas  24 13   15.15 16 Tallas Viljandi  15 13
16.50 17 Kehra Viimsi  18 22   16.00 17 Põlva 2 Tapa  16 11
17.45 18 Elite Viljandi  17 26   16.45 18 Aruküla Kehra 1  28 16 !
18.40 19 Tallas Tartu  35 15   17.30 19 Kehra 2 Tallas  14 16
19.35 20 Tapa Põlva  15 21   18.15 20 Viljandi

Põlva 1

 12 24
    Pühapäev 17. nov.           Pühapäev 17. nov.    
  9.30 21 Tartu Viljandi  22 26     9.30 21 Kehra 1 Tallas  22 12
10.25 22 Tapa Kehra  27 11   10.15 22 Põlva 2 Viljandi  14 13
11.20 23 Tallas Elite  20 19   11.00 23 Aruküla Kehra 2  23  8
12.15 24 Põlva Viimsi  35 15   11.45 24 Tapa Põlva 1  15 37
13.10 25 Kehra Tartu  10 13   12.30 25 Tallas Põlva 2  24 10
14.05 26 Viljandi Tapa  23 23   13.15 26 Viljandi Kehra 1
 14 21
15.00 27 Viimsi Tallas  18 16   14.00 27 Kehra 2 Tapa  22 16
15.55 28 Elite Põlva  18 27   14.45 28 Põlva 1 Aruküla  29 21
                         
 KOHT      Sats Punkte        KOHT      Sats Punkte    
   1. Viljandi   13          1. Põlva 1
  12    
   2. Põlva   12
         2. Aruküla
  12
   
   3. Tapa   10
         3. Kehra 1   12    
   4. Tallas    6          4. Tallas
   8
   
   5. Elite    6
         5. Põlva 2
   6    
   6.
Viimsi    5
         6. Kehra 2
   4
   
   7. Tartu    4
         7.
Viljandi    2    
   8. Kehra    0          8. Tapa    0    
                         
   

 

 

 

                   

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga