Meistriliigas korralik esitus.

Teisipäeval kohtusime meistriliigas Audentesega. Ott`i hiilgemängule toetudes saavutasime kindla võidu 39:21. Poolaeg 21:11. Samas tuleb kiita kogu võistkonda, kes oli mänguks hästi häälestunud ja valmis. Ott 15, Madis 6, Kristjan 5, Robi 5,  Mikk 4, Marko 3, Mark 1. Väravas hea töö Rasmuselt, Joelilt ja Pets`ilt. Ees veerandfinaalid Aruküla SK. Esimene mäng 8. aprill, kell 19.00 Viljandis, teine mäng 11. aprill Arukülas ja vajadusel kolmas mäng 13.aprill, kell 15.00 Viljandis. Ootame arvukalt poolehoidjaid.

jaga postitust:

Facebook
Twitter
Pinterest

Kas oled ikka näljane? Siin on rohkem

SEERIA ALGAS VÕIDUGA!

Kahe võiduni vältav pronksiseeria sai meie jaoks positiivse stardi kui alistasime koduväljakul HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võistkonna! Seeria teine kohtumine eelseisval kolmapäeval kell 19:00 Kehra spordihoones!