Arukülast kaks punkti

Teisipäeval mängisime võõrsil Aruküla SK vastu. Eelmisel hooajal olime nendega kogu aeg raskustes ja seega oli oodata rasket mängu. Arvestades, et meil oli kasutada ainult üks paremakäeline tagamängija ja seegi poolterve. Kuid mäng algas meile hästi, kõik olid platsil valmis ja suutsime kohe alguses neile avaldada kaitses tugevat survet, millele aitas kaasa ka Rasmuse hea mäng väravas. Saime palju kiirrünnakuid ja ka positsioonirünnakul ei olnud viga. Poolaeg meile 20:8 ja kuigi teisel poolajal keskendumine veidi langes ja sisse tuli natuke lubamatult palju pallikaotusi ja möödaviskeid 6 meetrilt siis siiski võit numbritega 37:20.

Kristo 8, Robi 8, Karl R 7, Ott 5, Kristjan 5, Mikk 2, Mark 1, Sander 1.

Järgmine mäng kodus, 01. oktoober, kell 19.00 vastaseks HC Viimsi/Tööriistamarket.