Parem pool muna, kui tühi koor

HC Kehra Horizon Pulp & Paper vs Viljandi HC 22:22 (11:9)
Skoori tegid: Ott Varik 7, Kristo Voika 4, Karl Roosna ja Robert Lõpp 3, Karl Toom 2, Kristo Järve, Kristjan Koovit ja Mikk Varik 1.

“Uskumatu! Uskumatu!” korrutas üks vanaldane raehärra eestlaste poolt vändatud mängufilmis, mille nimi mulle kohe ei meenu. Kus kohast teadis raehärra sel kombel iseloomustada kohtumist jääb muidugi teadmata, aga õigus tal oli.
Uskumatult must mäng mõlemalt poolt. Tehnilist praaki ei suudaks üks rekka üksi ära vedada.
Uskumatult kehv algus mulkidelt. Teine värav visati alles mängu kolmeteistkümnendal minutil. Õnneks tulid kolmas, neljas ning viieski kohe jutti järele ja neljane mahajäämus oligi tagasi mängitud.
Uskumatult kehv päev mulkidel seitsme meetri joonel. Mikola Naum (teadupärast ka mulgimaa mees) tõrjus vähemasti kolm karistusviset. Tegelikult olid vast mõlema satsi puurilukud need võistkondade parimad liikmed.
Uskumatult närviline oli see kohtumine. Oli ju siiski Kehra jaoks küllaltki palju kaalul. Kaotus oleks kindlustanud lisakohtumiste pidamise veerandfinaalides.
Lõppkokkuvõttes jääb play offi kohtade ja asetuste otsustamine viimasesse vooru, kus mulgid võõrustavad Viimsi satsi ja eeloleval kolmapäeval koduses spordihoones kell 19:00 !!!!

Kes kohal ei käinud ja õigeaegselt ekraani ees polnud, saavad mängu vaadata Postimehe portaalist