Print

Rannamängud!

Juba sellel laupäeval Põlvas!

Print

Põlva etapi ajakava!

TERE VÄLJAK   mänguaeg 2×10 min
10:00 1 Mehed Värska Originaal Viljandi HC 1
10:25 2 Mehed Põlva Serviti Viljandi HC 2
10:50 3 Mehed Värska Originaal Tartu Ülikool
11:15 4 Naised Pro-Aktiivsed Padise
11:40 5 Naised Õied SK Tapa
12:05 6 Naised Pro-Aktiivsed HC Kehra
12:30 7 Mehed Põlva Serviti Viljandi HC 1
12:55 8 Mehed Tartu Ülikool Viljandi HC 2
13:20 9 Naised Padise Õied
13:45 10 Naised SK Tapa Pro-Aktiivsed
14:10 11 Mehed Tartu Ülikool Põlva Serviti
14:35 12 Mehed Viljandi HC 1 Viljandi HC 2
15:00 13 Naised Padise HC Kehra
15:25 14 Naised Õied Pro-Aktiivsed
15:50 15 Mehed Värska Originaal Põlva Serviti
16:15 16 Mehed Viljandi HC 1 Tartu Ülikool
16:40 17 Naised Õied HC Kehra
17:05 18 Naised SK Tapa Padise
17:30 19 Mehed Värska Originaal Viljandi HC 2
17:55 20 Naised SK Tapa HC Kehra

 

PÕLVA TARBIJATE ÜHISTU VÄLJAK mänguaeg 2×10 min
10:00 1 P-2004 B Põlva SK 2 Viljandi SK
10:25 2 P-2004 C Põlva SK 3 SK Tapa
10:50 3 P-2004 A Põlva SK 1 Aruküla SK 1
11:15 4 P-2004 B Aruküla SK 2 Viljandi SK
11:40 5 P-2004 C Põlva SK 3 Pärnu
12:05 6 P-2004 A Põlva SK 1 HC Tallinn/Randvere
12:30 7 P-2004 B Aruküla SK 2 Põlva SK 2
12:55 8 P-2004 C SK Tapa HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
13:20 9 P-2004 A Aruküla SK 1 HC Tallinn/Randvere
13:45 10 P-2004 B 3 C 3
14:10 11 P-2004 B 2 C 2
14:35 12 P-2004 B 1 C 1
15:00 13 P-2004 A 3 C 3
15:25 14 P-2004 A 2 C 2
15:50 15 P-2004 A 1 C 1
16:15 16 P-2004 A 3 B 3
16:40 17 P-2004 A 2 B 2
17:05 18 P-2004 A 1 B 1
ARKE VÄLJAK mänguaeg 2×10 min
10:00 1 P-2006 A Põlva SK 1 Alatskivi/Juku
10:25 2 P-2006 B Põlva SK 2 Võru
10:50 3 P-2006 A SK Tapa Aruküla SK
11:15 4 P-2006 B Viljandi SK HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
11:40 5 P-2006 A Põlva SK 1 Aruküla SK
12:05 6 P-2006 B Põlva SK 2 Viljandi SK
12:30 7 P-2006 A Alatskivi/Juku SK Tapa
12:55 8 P-2006 B Võru HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
13:20 9 P-2006 A Aruküla SK Alatskivi/Juku
13:45 10 P-2006 B Viljandi SK Võru
14:10 11 P-2006 A Põlva SK 1 SK Tapa
14:35 12 P-2006 B Põlva SK 2 HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
15:00 13 P-2006 7.-8.koht A 4 B 4
15:25 14 P-2006 5.-6.koht A 3 B 3
15:50 15 P-2006 3.-4.koht A 2 B 2
16:15 16 P-2006 1.-2.koht A 1 B 1

 

VÄRSKA ORIGINAAL mänguaeg 2×10 min
10:00 1 P-2000 Põlva SK 1 Põlva SK 2
10:25 2 P-2000 Viljandi SK Aruküla SK
10:50 3 P-2002 Põlva SK 1 Põlva SK 2
11:15 4 P-2002 Viljandi SK SK Tapa
11:40 5 P-2000 Põlva SK 1 Aruküla SK
12:05 6 P-2000 SK Tapa Viljandi SK
12:30 7 P-2002 HC Kehra Põlva SK 2
12:55 8 P-2002 Põlva SK 1 SK Tapa
13:20 9 P-2000 Põlva SK 2 SK Tapa
13:45 10 P-2000 Viljandi SK Põlva SK 1
14:10 11 P-2002 Viljandi SK HC Kehra
14:35 12 P-2002 Põlva SK 2 SK Tapa
15:00 13 P-2000 Põlva SK 1 SK Tapa
15:25 14 P-2000 Põlva SK 2 Aruküla SK
15:50 15 P-2002 Põlva SK 1 Viljandi SK
16:15 16 P-2002 HC Kehra SK Tapa
16:40 17 P-2000 Aruküla SK SK Tapa
17:05 18 P-2000 Viljandi SK Põlva SK 2
17:30 19 P-2002 Põlva SK 1 HC Kehra
17:55 20 P-2002 Viljandi SK Põlva SK 2
LÕUNA PAGARID VÄLJAK mänguaeg 2×10 min
10:00 1 T-2000 Põlva SK 1 Põlva SK 2
10:25 2 T-2000 SK Tapa HC Kehra
10:50 3 T-2004 Aruküla SK HC Kehra
11:15 4 T-2006 HC Kehra Padise
11:40 5 T-2000 HC Kehra Põlva SK 1
12:05 6 T-2000 Põlva SK 2 SK Tapa
12:30 7 T-2004 Padise Aruküla SK
12:55 8 T-2006 HC Kehra HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
13:20 9 T-2000 HC Kehra Põlva SK 2
13:45 10 T-2004 Padise HC Kehra
14:10 11 T-2006 Padise HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
14:35 12 T-2000 Tapa SK Põlva SK 1
15:00 13 T-2004 Aruküla SK HC Kehra
15:25 14 T-2006 HC Kehra Padise
15:50 15 T-2004 HC Kehra Padise
16:15 16 T-2006 Padise HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
16:40 17 T-2004 Aruküla SK Padise
17:05 18 T-2000 3.-4.koha mäng
17:30 19 T-2006 HC Kehra HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
17:55 20 T-2000 1.-2.koha mäng

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga