Print

Rannamängud vol. 3

Mängud algavad 10:00 Viljandi järve rannas (Bangalo juures)

TERE VÄLJAK     mänguaeg 2×10 min
10:00 1. P-2000 VILJANDI SK PÕLVA SK 1
10:25 2. P-2000 SK TAPA PÕLVA SK 2
10:50 3. MEHED VILJANDI HC 1 VILJANDI HC 2
11:15 4. MEHED VÄRSKA ORIGINAAL PÕLVA SERVITI
11:40 5. P-2000 SK TAPA PÕLVA SK 1
12:05 6. P-2000 VILJANDI SK PÕLVA SK 2
12:30 7. MEHED VILJANDI HC 1 VÄRSKA ORIGINAAL
12:55 8. MEHED VILJANDI HC 2 PÕLVA SERVITI
13:20 9. P-2000 VILJANDI SK SK TAPA
13:45 10. P-2000 PÕLVA SK 1 PÕLVA SK 2
14:10 11. MEHED VILJANDI HC 1 PÕLVA SERVITI
14:35 12. MEHED VILJANDI HC 2 VÄRSKA ORIGINAAL
15:00 13. P-2000 3.-4. KOHT 3.-4. KOHT
15:25 14. P-2000 FINAAL FINAAL
15:50 15. MEHED 3.-4. KOHT 3.-4. KOHT
16:15 16. MEHED FINAAL FINAAL
16:40 17. P-2002 FINAAL FINAAL
DELUX VÄLJAK  mänguaeg 2×10 min
10:00 1. T-2006 HC KEHRA HC PÄRNU/REIU PUHKEKESKUS
10:25 2. NAISED PRO-AKTIIVSED SK TAPA
10:50 3. NAISED PADISE HC KEHRA
11:15 4. T-2006 PADISE HC PÄRNU/REIU PUHKEKESKUS
11:40 5. NAISED ÕIED SK TAPA
12:05 6. NAISED PRO-AKTIIVSED HC KEHRA
12:30 7. T-2006 HC KEHRA PADISE
12:55 8. NAISED ÕIED PADISE
13:20 9. NAISED SK TAPA HC KEHRA
13:45 10. T-2006 HC KEHRA HC PÄRNU/REIU PUHKEKESKUS
14:10 11. NAISED PRO-AKTIIVSED ÕIED
14:35 12. NAISED SK TAPA PADISE
15:00 13. T-2006 PADISE HC PÄRNU/REIU PUHKEKESKUS
15:25 14. NAISED ÕIED HC KEHRA
15:50 15. NAISED PRO-AKTIIVSED PADISE
16:15 16. T-2006 HC KEHRA PADISE
16:40 17. P-2002 3.-4.KOHT 3.-4. KOHT
SAKALA VÄLJAK  mänguaeg 2×10 min
10:00 1. P-2002 A VILJANDI SK HC KEHRA 2
10:25 2. P-2002 B SK TAPA PÕLVA SK 1
10:50 3. P-2004 A VILJANDI SK HC PÄRNU/REIU PUHKEKESKUS
11:15 4. P-2004 B PÕLVA SK 1 SK TAPA
11:40 5. P-2002 A VILJANDI SK PÕLVA SK 2
12:05 6. P-2002 B PÕLVA SK 1 HC KEHRA 1
12:30 7. P-2004 A VILJANDI SK PÕLVA SK 3
12:55 8. P-2004 B PÕLVA SK 1 PÕLVA SK 2
13:20 9. P-2002 A PÕLVA SK 2 HC KEHRA 2
13:45 10. P-2002 B SK TAPA HC KEHRA 1
14:10 11. P-2004 A PÕLVA SK 3 HC PÄRNU/REIU PUHKEKESKUS
14:35 12. P-2004 B SK TAPA PÕLVA SK 2
15:00 13. P-2002 A1 B2
15:25 14. P-2002 B1 A2
15:50 15. P-2004 A1 B2
16:15 16. P-2004 B1 A2
16:40 17. P-2002 A3 B3
TORU-JÜRI VÄLJAK  mänguaeg 2×10 min
10:00 1. P-2006 B PÕLVA SK 1 ALATSKIVI JUKU
10:25 2. P-2006 A VILJANDI SK SK TAPA
10:50 3. P-2006 A PÕLVA SK 2 VÕRU
11:15 4. P-2006 B PÕLVA SK 1 HC PÄRNU/REIU PUHKEKESKUS
11:40 5. P-2006 A VILJANDI SK PÕLVA SK 2
12:05 6. P-2006 A SK TAPA VÕRU
12:30 7. P-2006 B ALATSKIVI JUKU HC PÄRNU/REIU PUHKEKESKUS
12:55 8. P-2006 A VILJANDI SK VÕRU
13:20 9. P-2006 A PÕLVA SK 2 SK TAPA
13:45 10. P-2006 A4 B3
14:10 11. P-2006 PF1 A1 B2
14:35 12. P-2006 PF2 B1 A2
15:00 13. P-2006 A3 B3
15:25 14. P-2006 3.-4.KOHT PF 1 KAOTAJA PF 2 KAOTAJA
15:50 15. P-2006 FINAAL PF 1 VÕITJA PF 2 VÕITJA
16:15 16. P-2004 A3 B3
16:40 17. P-2004 FINAAL FINAAL
HANSACANDLE VÄLJAK  mänguaeg 2×10 min
10:00 1. T-2000 SK TAPA PÕLVA SK 1
10:25 2. T-2000 HC KEHRA PÕLVA SK 2
10:50 3. T-2004 PADISE ARUKÜLA SK
11:15 4. T-2004 SK TAPA HC KEHRA
11:40 5. T-2000 PÕLVA SK 1 SK TAPA
12:05 6. T-2000 SK TAPA PÕLVA SK 2
12:30 7. T-2004 ARUKÜLA SK HC KEHRA
12:55 8. T-2004 PADISE SK TAPA
13:20 9. T-2000 SK TAPA HC KEHRA
13:45 10. T-2000 PÕLVA SK 1 PÕLVA SK 2
14:10 11. T-2004 SK TAPA ARUKÜLA SK
14:35 12. T-2004 PADISE HC KEHRA
15:00 13. T-2000 3.-4.KOHT
15:25 14. T-2000 FINAAL
15:50 15. T-2004 3.-4.KOHT
16:15 16. T-2004 FINAAL
16:40 17. P-2004 3.-4.KOHT

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga