viimsi tm - viljandi hc 11

Publiku tungival nõudmisel

Esimest mängupoolt iseloomustab kõige paremini hingemattev kärsahais … tuleneval mulkide nooremate mängijate närvide läbikärssamisest. Häving oli peaaegu täielik – kaitse lekkis keskelt kõikvõimalikul moel ja ka väravavahist ei põrganud ükski pall tagasi. Nõnda sai koduvõistkond sisse päris pidurdamatu hoo ja poolajaks kaheksaväravalise edu.

Puhkepaus jagas aga rollid ringi. Selgus, et väljapääsmatuna näinud olukorras siiski on pääsetee ja mänguminutitel 30-50 suruti kohalike rünnak isuka kaitsetegevusega peaaegu nulli ja õnnestunud kiirrünnakute varal jõudsid mulgid viigini. Normaalaja sees ei õnnestunud külalistel küll kordagi juhtima pääseda, kuid see viga parandati lisaaja esimeses pooles. Maruline come-back jättis aga jälje ja mulkide õnnehetk jäi üürikeseks – lisaaja esimene pool lõppes taas viigiseisul ning teises pooles võttis kodumeeskond pea vägisi siiski võidu. 

Rongi alt välja roomamise õnnestumises oli kahtlemata väga suur roll ka Viimsi kodusaali kogunenud Viljandi HC arvukatel poolehoidjatel. Palju ei puudunud, et nende marulise kaasaelamise toel oleks normaalaja lõpus suudetud seeriale punkt panna.

HC Viimsi/Tööriistamarket – Viljandi HC 34-32 (31-30, 28:28, 20-12) 1-1
Viljandi HC: Kristo Voika 10, Ott Varik 8, Kristjan Koovit 5, Marko Koks 4, Madis Parik 3, Vitali Vorobjov 2.

Kolmas, otsustav kohtumine, leiab aset Viljandi Spordihoones eeloleval pühapäeval, 13. mail, algusega 15:30. Kohtume mängul!

Meelise pildid teisest pronksikohtumisest Viimsis.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga