Women’s EHF EURO 2012

Serbias mängitakse meistrivõistlusi.

Võistluste KODUKAS Seal on väga palju infot võistluste kohta, muuhulgas ka live tulemused ja video ülekanded.

Võistluste otseülekanded YOUTUBE-s

Võistluste FACEBOOK-i lehekülg

Viis viimast mängu

15.12 13:00 5.-6. koha mäng DEN – RUS 32:30 – 5. koht Taani, 6. koht Venemaa

15.12 15:30 PF NOR – HUN 30:19

15.12 18:00 PF SRB – MNE 26:27

16.12 15:30 pronksi kohtumine HUN – SRB 41:38 p.l.a. (33:33) – III koht Ungari, 4. koht Serbia

Poolteist minutit enne normaalaja lõppu oli Ungari 2 väravaga peal. 11 sekundit enne lõppu Serbia viigistas ja viis mängu lisaajale. Poolteist minutit enne teise lisaaja lõppu sai tänu paarile madjarite väravavahi tõrjele ja serblannade tehnilisele praagile selgeks, et pronksi võidavad ungarlannad. Jääda kodus mängitud meistrivõistlustel medalita on serblannadele ütlemata valus.

16.12 18:00 finaal NOR – MNE 31:33 p.l.a. (29:29. 24:24, 11:12) – Euroopa maister Montenegro, 2. koht Norra

Ei saanud naised kulda kuidagi ära jagatud. Aega kulus selleks lausa 80 minutit, ehk siis kaks lisaaega normaalajale lisaks. Kui esimese lisaaja kuuendal minutil oli Montenegro naised saanud juba kolme väravaga ette ja tundus, et võit käeülatuses, siis norralannad arvasid teisiti – kahe minutiline karistus ühele vastaste liidrile ja 13 sekundit enne aja täis tiksumist oli viik käes ja teine lisaaeg tõsiasi. Mängu saatus selgines kaks minutit enne lõppu. Kaks minutit ühele norralannade liidrile ja realiseeritud 7 m vise ning asi oligi tehtud.

jaga postitust:

Facebook
Twitter
Pinterest

Kas oled ikka näljane? Siin on rohkem

SEERIA ALGAS VÕIDUGA!

Kahe võiduni vältav pronksiseeria sai meie jaoks positiivse stardi kui alistasime koduväljakul HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võistkonna! Seeria teine kohtumine eelseisval kolmapäeval kell 19:00 Kehra spordihoones!