REEDE | 29. nov. | |||||||||||
Kell | Võistkond | Võistkond | Koht | Võistkond | Punkte | |||||||
12.15 | 1 | B | Aruküla | Viljandi 2 | 14 | 7 | A | ala- | 1. | Viljandi 1 | 8 | |
13.00 | 2 | A | Kehra | Viimsi | 18 | 10 | grupp | 2. | Põlva | 6 | ||
13.45 | 3 | A | Viljandi 1 | Tapa | 18 | 13 | 3. | Tapa | 4 | |||
14.30 | 4 | B | Tartu | Valga | 12 | 14 | 4. | Kehra | 2 | |||
15.15 | 5 | B | Viljandi 2 | Tallas | 5 | 16 | 5. | Viimsi | 0 | |||
16.00 | 6 | A | Viimsi | Põlva | 9 | 20 | ||||||
16.45 | 7 | A | Tapa | Kehra | 16 | 14 | B | ala- | 1. | Tallas | 8 | |
17.30 | 8 | B | Valga | Aruküla | 19 | 12 | grupp | 2. | Valga | 6 | ||
18.15 | 9 | B | Tallas | Tartu | 18 | 10 | 3. | Tartu | 4 | |||
19.00 | 10 | A | Põlva | Viljandi 1 | 12 | 21 | 4. | Aruküla | 2 | |||
LAUPÄEV | 30. nov. | 5. | Viljandi 2 | 0 | ||||||||
9.30 | 11 | B | Tartu | Aruküla | 18 | 15 | ||||||
10.15 | 12 | A | Viljandi 1 | Kehra | 15 | 8 | 1-6 | kohale | 1. | Viljandi 1 | 10 | |
11.00 | 13 | B | Tallas | Valga | 15 | 9 | 2. | Tallas | 8 | |||
11.45 | 14 | A | Põlva | Tapa | 25 | 11 | 3. | Põlva | 6 | |||
12.30 | 15 | B | Viljandi 2 | Tartu | 8 | 18 | 4. | Valga | 4 | |||
13.15 | 16 | A | Viimsi | Viljandi 1 | 6 | 29 | 5. | Tartu | 2 | |||
14.00 | 17 | B | Aruküla | Tallas | 15 | 17 | 6. | Tapa | 0 | |||
14.45 | 18 | A | Kehra | Põlva | 8 | 18 | ||||||
15.30 | 19 | B | Valga | Viljandi 2 | 19 | 7 | 7-10 | kohale | 7. | Kehra | 6 | |
16.15 | 20 | A | Tapa | Viimsi | 24 | 13 | 8. | Aruküla | 4 | |||
17.00 | 21 | 1-6 | Tallas | Põlva | 13 | 10 | 9. | Viljandi 2 | 2 | |||
17.45 | 22 | 1-6 | Valga | Viljandi 1 | 8 | 17 | 10. | Viimsi | 0 | |||
18.30 | 23 | 1-6 | Tartu | Tapa | 16 | 14 | ||||||
PÜHAPÄEV | 1. dets. | |||||||||||
9.00 | 24 | 7-10 | Viljandi 2 | Kehra | 5 | 15 | ||||||
9.45 | 25 | 7-10 | Aruküla | Viimsi | 19 | 4 | ||||||
10.30 | 26 | 1-6 | Põlva | Valga | 18 | 10 | ||||||
11.15 | 27 | 1-6 | Viljandi 1 | Tartu | 16 | 13 | ||||||
12.00 | 28 | 1-6 | Tapa | Tallas | 18 | 29 | ||||||
12.45 | 29 | 7-10 | Viimsi | Viljandi 2 | 9 | 11 | ||||||
13.30 | 30 | 7-10 | Kehra | Aruküla | 16 | 14 | ||||||
14.15 | 31 | 1-6 | Tapa | Valga | 15 | 22 | ||||||
15.00 | 32 | 1-6 | Põlva | Tartu | 18 | 13 | ||||||
15.45 | 33 | 1-6 | Viljandi 1 | Tallas | 9 | 7 |