Teise poolaja juba võitsime

Marten Tammelt 18 tõrjet

Esiliigas täna  mäng HC Kehra/Viaconiga. Poolaeg 8:19 ja kogu mäng 21:31. Meie noore koosseisu kohta väga võitluslik ja tubli mäng. Eriti kiitus Martenile väga kõva teise poolaja eest väravas. Samas head sõnad kõigi kohta, kes kohale tulid. Tänud ka kaasaelajatele. Karl 7, Mikk 3, Raiko 3, Sander I. 3, Martin 2, Mark 1, Sander P. 1, Henn 1, Marten väravas koguni 18 tõrjet.

jaga postitust:

Facebook
Twitter
Pinterest

Kas oled ikka näljane? Siin on rohkem

SEERIA ALGAS VÕIDUGA!

Kahe võiduni vältav pronksiseeria sai meie jaoks positiivse stardi kui alistasime koduväljakul HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võistkonna! Seeria teine kohtumine eelseisval kolmapäeval kell 19:00 Kehra spordihoones!