Hooaja esimene võit esiliigas

Pühapäeval, 19.oktoober kohtusime Tallinnas, Kuristiku Gümnaasiumi võimlas HC Tallasega. Väga suurte tõusude ja mõõnadega mängus suutsime jääda kuuendaks minutiks kaotusseisu 4:5 ja minna kümnendaks mintiks ise ette 7:5. Jäime 18. minutiks uuesti kaotusseisu 11:8 ja 23. minutil olid tablool numbrid 11:14 Viljandi poolt vaadatuna siis poolaja viimase seitsme minutiga viskasime kuus väravat ja suutsime oma värava hoida puutumatuna(Sellel hetkel oli värvas Marten). Seega poolaeg meile 17:14. Kuigi teise poolaja kolmandaks minutiks juhtisime juba 21:16 ja tundus, et mäng läheb meie poolele siis järgneva kümne minuti jooksul viskas Tallas kuus väravat, meie kolme vastu. Sealt edasi kulges mäng mõlemapoolsete võimalustega, mida ei suudetud ära kasutada ning viimase kümne minutiga suutsid mõlemad võistkonnad visata kumbki kaks väravat. Selle aja sees oli väravas Richard, kes tegi mitu väga vajalikku tõrjet. Lõppskoor viimasel minutil visatud väravast väga hästi mänginud Martinilt tulemuseks 30:28. Martin 15, Raiko 7, Simon 4, Alex 2, Sander R 2.