Üks ML ja kaks KV mängu

Kolmapäeval 22. okt kohtusime koduväljakul meistrivõistluste mängus SK Tapa`ga. Võitsime poolaja 16:7 ja mängu 34:19. Ott 8, Mikk 5, Kristjan 5, Karl R 5, Karl T 3, Kristo 2, Madis 2, Robi 2, Mark 1, Vitali 1.

Laupäeval 25. okt ja pühapäeval 26. okt kohtusime kahel korral eesti Karikavõistluste 1/8 finaalis Valga Käval`iga. Esimene mäng koduväljakul pani asjad juba paika, poolaeg 16:5 ja kogu mäng 34:16. Ott 9, Robi 5, Kristjan 4, Karl R 4, Mikk 3, Karl T 3, Kristo 2, Mark 2, Vitali 2.

Teine mäng pühapäeval kulges algul päris tasavägiselt, olime hädas kiirrünnakute realiseerimsega. Poolaeg 13:11 ja mäng 33:18. Ott 9, Kristo 8, Kristjan 5, Robi 4, Karl R 3, Mikk 2, Mark 2.

Veerandfinaalis tuleb meile vastaseks valitsev karikakaitsja HC Kehra Horizon/Pulp&Paper