Mulgid kohe oskavad

Viljandi HC vs Põlva Serviti 29:26 (13:15)

Skoori tegid: Kristo Voika 8, Ott Varik 5, Robert Lõpp, Karl Toom ja Kristo Järve 4, Kristjan Koovit 2, Mikk Varik ja Mark Lõpp 1.

Mulgid kohe oskavad mängusõpru hoida. Esimesed veerand tundi olid kohutavad, meile viskasid kõik, kes tahtsid, meie visked olid vägagi hädised.
Marko Koks: “Olime liialt pehmed ja ega ka puurilukk ei toetanud. 9 minutiga 9 väravat, see on liiast!”
Mulgid kohe oskavad politsei jä päti mängus olla tagaajaja rollis. Viigi saavutamiseks läks vaja 49 minutit.
Marko Koks: “Kui kaitse saime pidama ning Rasmusegi päev puurisuul muutus helgemaks, siis hakkas mängupalgelegi jume tekkima!”
Mulgid kohe oskavad meistriliiga kaardipakki võimatult segi ajada. Kui põhiturniiri lõpus olid kaks esimest nelja punkti kaugusel, siis täna, pärast vaheturniiri neljandat järjestikust võitu, ollakse turniiritabeli tipus ja vandenõu teoreetikutele aines järamiseks päris kena. Kindlasti tuleb ära märkida, et kohtumised Servitiga on 3:2 mulkidele.