Ott vs Tapa 2:0

EKV. SK Tapa vs Viljandi HC 21:35 (7:19)
Resultatiivsed olid: Ott Varik 11, Kristo Voika 6, Robert Lõpp 4, Sergei Rodjukov ja Kristjan Koovit 3, Mikk Varik, Sander Aasmäe, Mark Lõpp ja Kristo Järve 2.

Pealkiri on otseselt tingitud esimese poolaja tulemusest protokollis, kus kirjas, et Ott Varik viskas üksinda kaks väravat rohkem kui terve Tapa sats kokku. Teise poolaja algus kipppus mäng vägagi imalikuks minema. 30-40 mänguminut seis 5:5. Kas selleks äratuskellaks oli mõttepaus või Sergei Rodjukovi teenitud punane kaart aga järgmine 10 minutit lisas tapalaste skoorile 2 pügalat, samas kui mulkide skoor kasvas kuue võrra. Viimane mängu kuuendik lihtsalt vormistati tulemust.

Karikavõistluste korduskohtumine Viljandi spordihoones leiab aset 02. novembril algusega 19:00, aga juba sellel neljapäeval võtab meeskond taas ette sama teekonna, et kohtuda juba meistrivõistluste esimese ringi lõpetuseks kohtutaksa taas SK Tapaga.