snap1c

Töövarjuks

Tartu Ülikool/Glasdrive vs Viljandi SK 40:33 (18:17)
Skoori tegid:Raiko Roosna 11, Martin Allikalt 8, Henn-Hendrik Sepp 5, Simon Drõgin 3, Sander Izjumov, Alex Toom ja  Kristo Kungla 2.

Milline spordikoolipoiss ei unistaks ülikoolipoisiks saamisest! Nii käisidki Viljandi spordikooliposid ülikoolipoiste töövarjuks, et täpsemalt uurida, et mis ja kuidas ja kellega ja kunas? Sõideti üheskoos linnakärast eemale ja siis läkski seletamiseks ja pärimiseks. Esimeses osas olid koolipoisid agarad küsimustega kiusama ja ainult üks küsimus sai väga põhjaliku vastuse. Teises osas küsijate hoog veidi rauges ning küsimusedki polnud enam nii salakavald ning ülikoolipoisid andsid lausa seitsmele küsimusele eriti ammendavad vastused.

Kes ei leidnud pimedas õiget teeotsa ülesse, siis saate kahte küsimuste vastuste vooru järele vaadata moodsast kanalist.

Homme kohtub meeskond meistriliiga teise ringi lõpetuseks SK Tapaga ja nädalavahetusel läheb spordihoones tuliseks. Äsja ülikoolipoistelt krutskeid omandanud spordikoolipoisid peavad kolme päeva jooksul jahti oma vanuseklassi karikale.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga