0p2a8487

Jõulurahu

Viljandi HC vs SK Tapa 34:18 (13:12)
Tabavad olid:Kristo Voika 10, Ott Varik 7, Mikk Varik 5, Sten Maasalu 4, Martin Allikalt 3, Madis Parik ja Mark Lõpp 2, Sander Aasmäe 1.
Mulkidel kulus terve poolaeg arusaamaks, et isegi üliõhukeseks kuivanud kooseisuga külalistest jagu saamiseks tuleb nende veidi tegusamal (kuigi küllaltki aukliku) koosseisul siiski jalad kõhu alt välja vedada ning veidigi kiiremaid täpseid liigutusi teha.
Kaks ringi ja karikamängud mängitud. Mis jäi hinge kriipima, mis rõõmustas silma positiivselt.
Pilk parketilt.
Marko Koks: “Esimese hooga ei oskagi vastata. Plaanide teravik oli seatud karika võitmisele, kuid paraku me poolfinaalis Serviti vastu kuidagi ei saanud, aga kas see nüüd kriipima jäi? Eks see meie mäng ole sel sügisel selline heitlik olnud. Balti liiga viimase kahe kohtumisega saab rahule jääda. Eks see ole see punkt, kus saab ainult edasi minna.”
Pilt tribüünilt.
Janne Seeder: “Kripeldama jäävad mängud Viimsiga, eriti see käest lastud võidupunkt kodusaalis. Positiivsel üllatas Raiko Roosna mäng joonel Balti liiga mängudes!”
Heleene Voika: “Kripeldama jäävad kindlasti need napikad, kaotus Servitile, viiki aetud mäng Viimsiga. Tore, et poisid kaitses tublisti rabavad!”
Hanno Lõpp: “Positiivse elamuse andsid kahe viimase Balti liiga kohtumise kokkumäng, see oli kena vaadata, see teineteise mõistmine. Kriipima jääb kõik sellele eelnenuud.”
Tiiu Varik: “Üldse ei valmista rõõmu need kohutavad mängus esinevad mõõnaperioodi, mis kohati kipuvad varjutama kõva kaitses rabamist.”

Mõned kaadrid kohtumisest

Alates reedest madistavad A-vanuseklassi noormehed koduses spordihoone. Meie noormeeste mängud algavad reedel kell 11:00 ja 17:00, laupäeval kell 14:30 ja 19:00 ning pühapäeval kell 10:30 ja 16:30.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga