0p2a7662

Mõru maitsega punkt

Põlva Serviti vs Viljandi HC 27:27 (17:14)
Skoori tegid: Kristo Voika ja Sergei Rodjukov 7, Ott Vatik, Kristjan Koovit ja Raiko Roosna 3, Kristo Järve 2, Sten Maasalu ja Robert Lõpp 1.

Neli minutit mängitud ja Viljandi võtab aja, kui Serviti om saanud ette nelja väravaga. Vististi tuletatakse palluritele veel kord meelde, et Serviti mehi ei tohi kiireid jooksma lasta ja seda võetakse ka kuulda. Järgneb võrdne pusimine poolaja lõpuni, kus vöörustajate mängu hoia üleval nende värske täindus Neeva kallastelt Anatoli Chezlov. Poolaja sireen fikseeris kolm väravalise edu võõrustajatele.
Öeldakse küll, et mürsk kaks korda järjest ühte auku ei kuku, ometi oskavad mulgid alustada ka teist poolaega kahe kiire sisselastud väravaga. Edasi järgmes sarnane tihe pusimine kuni mängida kümmekond minutit ja mulgid jõudsid vahe minimaalseks higistada. Mõned minutid praagirohket tormamist värava alt värava alla ning seitse minutit enne lõppu tuli võtta aeg, sest vahe olli uuesti miinus kolm. Ajavõtmisest oli tublisti abi, sest kolm minutit enne lõppu oli mäng viigis ja Serviti lootsi kord mõtlemisaeg võtta, oli ju Serviti rünnakki kuidagi luitunud. Viimast mänguminutit hakati lõpetama mulkide eduseisul, jäi veel kolm sekundit mängida, need kolm sekundit tiksusid lõpuni, kõlas lõpusireen, järgnes tabav pealevise, mis kahjuks loeti ära. Ülekannet jälgides nii oligi, aga kuna vilistasid kohalikud mehed, siis paraku loeti ära.Tulla viigipunktiga karukoopast pole sugugi mitte paha, kuid siiski mõru maiguga tulemus.

Mäng on järelvaadatav Postimehe portaalis

P.S. Viljandis on tavapärasel meistrisarja kohtumisel küll tunduvalt rohkem publikut.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga