0P2A1390

Kohe näha, et vanad sõbrad

Viljandi HC vs HC Kehra Horizon Pulp&Paper 21:20 (9:9)
Skoori tegid: Ott Varik 6, Kristo Voika, Mark Lõpp ja Kristo Järve 3, Madis Parik 2, Kristjan Koovit, Sten Maasalu, Raiko Roosna ja Sergei Rodjukov 1.
Viimasel paaril hooajal on nende kahe satsi kohtmised kohalikus spordipalees kujunenud kuidagi eriti närvilisteks. Nii seegi kord. Kohe avavilest läks murdmiseks, mis kipus kohati toorutsemiseks muutuma. Murdmine murdmiseks, aga vaadates skoori, siis realiseerimine lonkas mõlemat jalga ning loomulikult olid mulgid hädas oma mehega Havannas (loe. külaliste puurilukk Mikola Naum), Ott Varik avas väravate arve ÜHETEISTKÜMNENDAL mänguminutil. Tegelikult kujunesid mõlemad poolajad sarnasteks, algul hoidsid mulgid mängusõpru ja siis rabelesid “veri ninast välja” selleks, et jõuda ree peale tagasi. Esimese poolaja lõpul see nibin nabin õnnestus (9:9) ja teisel poolajal ärgati veidi varem ja suudeti magusad punktid koju tuua. On ju liidrile “õite magus” tuul alla teha!

Mäng on järelvaadatav Postimehe portaalis Sealt saab ka kuulata vaadata, mida mulkide loots Marko Koksi mängust arvas (alates 1:31:55)

Mõned kaadrid mängust

Loe ka kindlasti infot tripi kohta lõunanaabrite juurde!

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga