0P2A2417

Seljavõit

Viljandi HC vs HC Viimsi/Tööriistamarket 35:23 (15:12)
Tabamuse said kirja: Ott Varik ja Kristo Voika 8, Sten Maasalu 6, Mikk Varik 5, Mark Lõpp 3, Raiko Roosna 2, Kristjan Koovit, Martin Allikalt ja Sergei Rodjukov 1.
Saali suundudes kummitas üks mõte: kaua võib? Kaua võib peaaegu pealinnlastest mängusõpru hoida? Tänavu kogutud kuuest võimalikust ainult 1 punkt.
Ja see vastus tuli, kas nüüd päris kohe, kui selgus, et viimsilaste pingil on treenerile lisaks ainult teine väravavaht ja ainult kaks vahetusmängijat. Kas see vastus tuli, kui mängust osavõtjaid tutvustades selgus, et mängu teenendab vilemeeste brigaad lõunanaabrite juurest, või siiski mängu edenedes, kui sai selgeks, et väravasuul esitas Rasmus Ots tunduvalt parema partii kui külaliste puurilukk. Paras vahe tehti sisse teise poolaja alguses ja sealt edasi oli ainult tulemuse vormistamine.
Kurvaks teeb selle kohtumise juures, et 8 tabamust kirja saanud Kristo Voika oskas veel loetud sekundid enne lõppu teenida kolmanda kaheminutilise karistuse koos sellega kaasneva punase kaardiga.
Rõõmustab kindalsti asjaolu, et tänu sellele võidule tõusti turniiritabelis kolmandale astmele just täpselt mööda tänasest vastasest.

Mõned kaadrid kohtumisest

Juba nädala pärast ootame külla Kehra satsi.

207_UUS_1 copy-page-003

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga