0P2A2922

Positiivne algus tehtud

Aruküla/Audentes vs Viljandi HC 20:31 (9:15)
Skoorisid: Robert Lõpp 11, Madis Parik ja Mark Lõpp 5, Kristjan Koovit ja Martin Allikalt 3, Kristo Järve ja Sergei Rodjukov 2.

Kui kassid läinud parematele jahimaadele, tuleb kohale jäänud hiirtel kallinenud või endil pintslisse pista. Meistrisarja avakohtumises see õnnestus. Protokolli jälginuna ehmatas esimene pilk küll väga ära ja ühes asjas olid ka võõrustajad meist paremad. Nimelt oli neil protokollis 16 meest meie 12 vastu. Ei mäletagi kunas mulkide malev nii väikesearvuline oli, aga vaatamata vähesele  võitlejate arvule suudeti võit koju tuua. Robert Lõpp üksi tegi ära mitme mehe töö visates üleplatsimehena 11 väravat.
Mida mängust rääkida. Luhtasime ühe seitsme, samas ka tõrjusime ühe seitsme, vastaste kolmele karistuspingi nühkimisele vastasime neljaga. Isegi kui esimese poolaja lõpus koolipoisid hakkasid maruliselt vahet vähendama ei tekkinudki pisikestki hirmu, et mäng võiks käest minna ja mindi ikka peaaegu valsi taktis kaks neile kolm meile.

Kuna silmanurgast sai jälgitud ka pealinlaste omavahelist madistamist, siis julgen arvata, et kisub põnevaks, kisub paganama põnevaks see käsipalli meistrisarja hooaaeg.

Järgmine kohtmine esindusmeeskonnal sel pühapäeval, kui okkalisel teekonnal võõrustavad meid Oskari teenekad ja kaalukad vandersellid.
Kodusaalis mängib mulkide esindusmalev juba järgmisel kolmapäeval 20. septembril, kui karikasarja korduskohtumises tuleb vastu teenekas Oskari-te sats pealinnast. Algus 19:00.
Meistrisarja II voor. Mulgid võõrustavad avaringis kõva lahingu andnud SK Tapa mängumehi. Mäng 27. septembril algusega 19:00!

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga