0P2A7923

Tujutu tiksumine

Viljandi HC vs Coop Põlva 28:25 (16:11)
Tabavad olid: Kristjan Koovit 7, Kristo Järve 6, Madis Parik 5, Vladimir Maslak 4, Sergei Rodjukov 3, Mikk Varik 2, Robert Lõpp 1.

Mäng algas noorte külaliste juhtimisel, aga pikalt see ei kestnud ja mulgid võtsid tasapisi seisusele vastava koha sisse ja ei lasknud üldiselt tujutul kulgenud vastase paaril pistel ennast eriti häirida. Teine poolaeg algas samas rütmis ning paistiski, et nii nad lõpuni kulgevad, aga mulgid poleks mulgid kui nad ei suudaks enestele tuliseid süsi pehme koha peale korjata ja elu keeruliseks teha. Mängitud 23:23 ja tablool seis 23:23, minut ja üks sekud hiljem olid aeg ja seisud võrdselt 24:24. Siit edasi oli kahe mehe mäng. Vanameister Kristo Järve viskas ise kaks värav ja tegi eeltöö kolmandale, teenides seitsme meetri karistusviske (realiseeris Segei Rodjukov) ja väljaku teises otsas tegi Rasmus Ots paar tõrjet, muuhulgas võttes ära ka mulkide väravasse lõpu eel määratud seitsme meetri karistusviske.
Rõõmu teeb ka tõsiasi, et Robert Lõpp on palliplatsil tagasi.

“Noorte meeste mäng esimesel poolajal oli kaunikesti tujutu?!?”
Kalmer Musting: “Poolajal oli juttu, et me ei pea punkte koguma, aga mäng peab korraliklt välja tulema ja me suutsimegi teisel poolajal mängu tagasi tulla.”
“Ometi jäid punktid tulemata.”
Kalmer Musting: “Vanameisteri kogemused koos tabamusetega otsustavatel hetkedel tegi meile ära, see võttis meilt rütmi, luuhtasime veel ka seistme ja nii ta läks.”

Mõned kaadrid mängust.

0P2A7830
Marko Koks püüab meelitada meeskonda türklast!

0P2A7870
Kristjan Koovit testimas uut, spetsiaal-nahaalset joonemeestele mõeldud võistlusvormi!

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga