Uskumatult lihtsalt

Viimsi/Tööriistamarket vs Viljandi HC 22:38 (10:14)
Protokolli said märke kirja: Robert Lõpp 13, Andrei Khapal 7, Sergei Rodjukov ja Madis Parik 4, Mikk Varik 3, Raikko Roosna, Kristo Järve ja Martin Allikalt 2, Kristjan Koovit 1.

Kaks tosinat esimest ülinärvilist minutit sujusid mulkide õhkõrna paremuse tähe all kuniks tuli esimene tõsisem mõõn Viimsis satsil, kui esimese poolaja lõpu minutitega sai nominaalne kodumeeskond ette nelja kolliga. Kahjuks kujunes poolaja lõpu mõõn üle poolaja puhkuse kestnud ja süvenenud haiguseks. Teise poolaja esimese kolmandikuga said külalised Viimsist kirja kõigest kaks tabamust, milledega minetasid igasuguse mänguisu ja ka lootuse mängida kaheksandat korda finallis. Enim paistsid mulkidest positiivselt välja Robelt Lõpp, Rasmus Ots ja Andrei Khapal. Paraku leidub ka pisike tilgake tõrva Kristjan Kooviti tegevust pärjanud punase kaardi näol.
Ootamatult suureks kujunenud skooris tuleks grammike au ja kuulsust anda ka tublidele trummitüdrukutele.

Mäng on järelvaadatav Postimehe spordiportaalis

Koerast on üle saadud, aga see koera saba võib kujuneda õite pikaks ja rahutuks ning sellest ülesaamine parajaks katsumuseks.

KOHTUMISPAIKA MUUTA EI TOHI! VABADUSE PLATSI SERVAST STARDIB ILUS SUUR PUNANE AUTOBUSS PÜHAPÄEVAL KELL 10:30