Ära tuli

HC Kehra Horizon Pulp&Paper vs Viljandi HC 26:32 (12:20)
Skoori kasvatasid: Kristo Voika 9, Sergei Rodjukov 6, Kristo Järve 5. Mikk Varik 4, Simon Drõgin ja Andrei Khapal 3, Raiko Roosna 2.

Selles kohtumises oli nii mõnigi hirmutavalt üllatav moment. Alustuseks Kristo Voika juba kolmandal mänguminutil teenitud kohustuslik karistuspingi poleerimine, teine järgnes kahekümne kolmandal minutil ja kolmas … jäigi tulemata. Üllatav oli ka see, et tavapäraselt pikka ärkamisega mulgid kaapisid koha alguses kiirelt kärmelt eest ära, venitasid vaheajaks vahe kaheksale väravale ja lasid silma looja viimasel kuuendikul (ainult kaks tabamust). Üllatav on kindlasti ka see, et mulkide poolt pakutut, et olge nüüd kenad mehed ja tehke kodupublikule veidigi rõõmu ning vähendage vahet, ei soovinud võõrustajad kohe mitte kuidagi vastu võtta, vaatamata sellele, et mulgid mängisd päris pikalt ainult nelja platsimehega.

Lõppeks kas tulemus oligi nii üllatav? Ei ta olnud, proovitud seda magusat tulemust saada on sellel hooajal olnud korduvalt, aga ära ta tuli alles nüüd. Vahe venis tabelis kuuele silmale, mis ei kindlusta veel otse poolfinaali kohta, aga on suur samm selles suunas kindlasti!

Juba kolme päeva pärast tulevad kohalikku spordipaleesse meie riigi suurt juubelit sportlikult tähistama lõunanaabrid. Ole Sinagi enne kohal! Jõuad parasjagu peale kohtumist koju jälgima presidendi vastuvõttu!
Viljandi HC plakat 297x420-1-900

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga