Õite magus

Viljandi HC vs Põlva Serviti 24:23 (14:11)
Tabavad olid: Kristo Vpika 7, Kristo Järve 6, Mikk Varik 4, Sergei Rodjukov ja Andrei Khapal 3, Kristjan Koovit 1.
Selles suhtes on poks veidikese õigem spordiala, et teed meistril selja prügiseks ja oledki ise meister, aga käsipallis on veel pusimist ja madistamist ja mida kõike veel enne kui üldse kõige suuremale karikale mängima pääsed.
Mulgid tegid täna õhtul Servitil selja prügiseks. Kui kokku liita mulkide korralk kaitsetöö, kohalike punasete kuradite kaunikesti tujutu mäng ja Rasmus Otsa hea töö postide vahel, siis tulebki kokku esimese poolaja kolmene edu võõrustajatele
Vahemärkusena peaks mainima, et pole ju võimalik pealt kuulata meeskondade riietusruumi jutte, aga kohati väga tahaks, sest uudishimul on oma jõud. Mis iganes seal räägiti, aga mehed punases tulid teisele poolajale tüki maad isukamalt peale. On ju põhimõtteline küsimus, kes jätkab võitude seeriat, Serviti oma veerandsajast, või mulgid, mitte nüüd nii pikka, aga kaotusteta aastat siiski.
Viimased paar minutit olid ütlemata tigenärvilised. Alustasid neid paari lõpmatuseni pikalt venivat minutit külalised eduseisul, lõpetasid mulgid külaliste selle hooaja esimest kaotust tähistava tulemusega.
“Marko. MIs võidus määravaks sai? Kas Rasmuse viis seitsme meetri karistusviske tõrjet?” Rasmus Ots tõrjus seitsmest määratud karistusviskest viis. lisaks veel mitmedki joonelt sooritatud pealevisked.
Mulkide loots Marko Koks: “Eks muidugi saavad sellises pingelises kohtumises määravaks pisiasjad ja Rasmuse heal mängul oli võidu vormistamisel oma kindel koht!”

Mõned kaadrid kohtumisest.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga