77 sai punase

Coop Põlva vs Viljandi HC 27:30 (16:14)
Skoori eest hoolitsesid:Kristo Voika 10, Kristjan Koovit 6, Sergei Rodjukov 5, Mikk Varik, Sander Aasmäe ja Andrei Khapal 2, Madis Parik, Raiko Roosna ja Kristo Järve 1.
Seisud turniiritabelis enne kohtumist olid sellised, et linnaload veerandfinaalide ajaks olid juba ära otsustatud võiduga liidri üle ja jälitajate, Kehra satsi, allajäämisega nendele samadele liidritele. Protokolli põhjal mängu jälgides tekkis tunne, et sulle-mulle mängust järkjooksudega. Coop ees 3:2, siis läheb ette mulkide armaada kuni viigiseisuni üheteistkümne peal ning siis jällegi Karukoopa väikeste peremeeste vahespurt seisuks 15:11. Poolajavileks mulkide eneseukhkusest tulenevalt, tegime ju liidril selja prügiseks ja nüüd mis toimub, sai veidi seisu tablool korrigeeritud paremuse poole (16:14).
Teine poolaeg algas sarnaselt esimesele. Noored peoperemehed avasid nelja väravaga, millele mulgid suutsid vastata ainult kahe kahe minutilise karistusega, enne kui Kristo Voika võttis vankri vedamis enese peale ja tabas poolaja esimese ja teise (seitsme meetri karistusvise) ja tulid ka veel paar tabamust teistelt mängumeestelt ning oligi neljakümnendal minutil paras moment võtta minut mõtlemiseks, peoperemeestel. Oli ka murdmist, parasjagu. Kaheksateist minutit enne lõppu sai number 77 punase kaardi, mitte küll otse, ikka kolme karistuse kokkuvõtteks. Protokollist särgi värvi kohe kuidagi pole võimalik tuvastada, aga Kristo Voikal oli selleks momendiks protokollis seitse väravat ja üks paar näppe. Kolmveerand mängitud ja viigi seadis jalule, kes muu kui Kristo Voika. Edasi kulges armastusväärsuste vahetamise tähe all kuni seitse minutit enne lõppu viskas Kristjan Koovit mulgid kahega peale. Veel nipet näpet siia sinna ja mulkide eneseuhkus oligi punktid tabelisse kirjutanud.

Pühapäeval kell 13:00 võõrustavad spordikooli noormehed esiliiga liidrikoha eest võitlevat Arcwoodi.

Juba kolmapäeval tuleb külla Kehra sats.

Viljandi HC plakat 297x420 kasipalli pohi-1

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga