Mitu kukesammu tehtud

Aruküla/Audentes vs Viljandi HC 25:33 (12:19)
Tabavad olid: Sergei Rodjukov 7, Simon Drõgin 6, Mikk Varik ja Mihkel Lõpp 5. Kristjan Koovit 4, Valdimir Maslak ja Mark Lõpp 3.

Hakkab juba tavapäraseks saama, et põhjapiirkondadest signaal levib üpris halvasti ja videopilti edastada pea võimatu. Tuli seegi kord leppida tekstipõhise ülekandega, mis kippus hanguma. Esimene pilk protokollile oli hirmutav aga samas ootuspärane, sest mulgid karika jahil ju lausa kahe satsiga.
Harjumuspäratult panid mulgid padvai minema ja ei jäänud alguses mõisa köit lohistama. Seitsmendaks minutiks oli seis 2:6 külaliste kasuks. Sealt edasi võõrustajad kosusid, kuid kahjuks kõigest veerandtunniks. Peale Vitali Vorobjovi kaheminutiliset karistuselt naasmist viskasid seitsme kaheksa minuti jooksul väravaid ainult mulgid, kui võõrustajate üks tabamus välja arvata.
Teine poolaeg oli suuresti tulemuse vormistamine, kus koolipoisid võtsid kümmekond minutt enne lõppu veel ette midagi vahespurdi laadset, kuid sedagi edutult.
Lehe erikorrespondendi Tõnu Tamme, kes jälgis mängu koha peal, mängujärgne kõne ainult kinnitas teksti põhises ülekandes nähtut. Väsinud koolipoiste vastu teagutses ratsionaalselt liikunud meeskond.
Ilmselgelt oli meistrisarjas saadud kaotus ainul hoolikalt planeeritud pettemanööver!

Korduskohtumine kahe nädala pärast koduses spordipalees.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga