Suur tükk ajab ….

Viljandi HC vs Aruküla/Audentes 31:18 (21:7)
Skoorisid: Andrei Khapal 9, Mihkel Lõpp 5, Aleksander Pertelson ja Vladimir Maslak 4, Simon Drõgin ja Sergei Rodiukov 3, Mark Lõpp 2, Mikk Varik 1.

Seekord tavapärasest hiljem kolapäeval toimunud kohtumistest, aga mul on hea vabandus. Nimelt leidub meie suurlinnades kohti, kus internet nagu on olemas, aga vahendid selle kasutamiseks kiviaja eelsest perioodist (arvuti kast 3,5 tollise flopi seadmega, opsüsteemiks Unbutu mingi versioon ja vastavat tulirebase lehitsejat pole peale sättimist saati keegi viitsinud isegi uuendada) ning tulemuseks on see, et saad registreerida tulemuse, aga sõna sekka kosta…….

Suur tükk ajab suu lõhki (vanasõna) või siis teisiti öeldes suurtükk (luuavars) pani puraka ära. Valida võite ise, kas koolipoiste üliambitsioonikad plaanid läbida vaheturniir puhaste paberitega said maapeale tagasi toodud ja seda vastuvaidlemist välistaval moel, või siis peale Tapa satsi vastu esitatud ai ai kui mannetut teist poolaega näitasid mulgid, et neis siiski on SISU ja veel milline. Igatahes vaatamata sellele, millise variandi valite, võivad mulgid nüüd kuni vaheturniiri lõpuni võtta veidi, aga ainult veidi, kergemalt, sest vastane veerandfinaaliks on Coop Põlva näol kindlustatud, aga kes hõivab viimase veerandfinaali koha, vot see on küsimus (tõeline Hamleti dilemma).

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga