Meie võit!

Viljandi HC vs HC Kehra HP&P 27:25 (14:14)
Tabamuse said protokolli kirja: Vladimir Maslak 6, Simon Drõgin 5, Andrei Khapal ja Sergei Rodiukov 4, Aleksander Pertelson, Mikk Varik, ja Madis Parik 2, Mihkel Lõpp ja Raiko Roosna 1.

Mis siis mängule eelnes. Kehra sats oli võitnud kontroll turniiri pealinnas! Mulgid käisid pallimas Põlvas, kus nende väravavõrku triikisid kõik kes viitsisid ja viitsijaid jagus. Ei süvenda just eriti veendumust positiivsele lõpptulemiusele. Pilt muutus veidi helgemaks kui jälgisid mängule eelnenud soojendust, kus osales õite kesiselt külalisi.
Mäng algas ja kuni kolmekümne neljanda minutini lapati läbi sisuliselt kõik viigi seisud, mis üldse võimalik. Siis said võõrustajad kahe ja isegi kolme väravaga ette. Siis rääkis külaliste suurim mees enesele välja kolmanda kaheminutilise karistuse ja kohtunik kammis taskust välja punase kaardi. Siis said kollased juba viiega peale ning tekkisid pahad mõtted, ega nad nüüd ometi eduseisu kramplikult hoidma hakka vaid ikka lõppuni pallivad.
Lõpu suutsid võõrustajad siiski nugade peale ajada. Viiesest edus jäi alles ainult kaks, väljakule viimaseks pooleteiseks minutiks ainult neli meest ja suuresti päästis väsinud vastaste väsimusest tingitud ebatäpsed visked, millele aitas kaasa ka lõpuks käima läinud puurilukk.

Küsisin külaliste pealikul, et mille taha tulemus jäi?
Mart Raudsepp: “Tulime mängule õhukese koosseisuga. Võõrustajad ajasid tempo teisel üles ja ühes sellega läksid ka meie noored mehed ähmi täis ja sellest tulenevalt kannatas ka tabamuste täpsus.”
Küsimus Marko Koksile: “Meeskond tegi sünnipäevaks väärt kingituse.”
Loots kostis sellele: “Võita on alati hea. Eriti hea on võiduga sissejuhatada hooaeg. Mäng iseenesest oli ülimalt rabe. Parandamise ruumi on küll ja veel, aga võit on ikkagi tore!”

Mõned kaadrid kohtumisest.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga