Punkt tuli

SK Tapa vs Viljandi HC 27:27 (16:17)
Protokolli said tabamuse kirja: Robert Lõpp 5, Simon Drõgin ja Andrei Khapal 4, Aleksander Pertelson, Vladimr Maslak, Mikk Varik ja Mihkel Lõpp 3, Sergei Rodiukov 2.
Liidrit kimbutada on iga meistrivõistlustel osaleva meeskonna püha õigus ja kohustus. Veidi tavapäratu on, et selles liidri rollis esineb kollane vennaskond ehk siis viljandlaste sats.
Kui vaadata esimest poolaega, siis sisuliselt kogu võitluslikku kolmkümmet minutit juhtisime meie ja ainult kahekümne teisel minutil said võõrustajad 12:12 viigini. Samas peab nentima, et suurim vahe neli väravat oli kõigest kahel korral 4:8 ja 12:16.
Teise poolaja alustuseks võõrustajad viigistasid 17:17 ja sealt edasi said kälalised kolm kolli järjest. Huvitavaks läks kolmekümne viiendal minutil. Nimetame seda siis Kevin Pajuväli showks. Kõigepeatl parreeris kaks üksteisele järgnenud pealeviset, siis teenisid võõrustajad seitsme, mille ta samuti tõrjus, aga huvitavaks teeb selle tõsiasi, et võõrustajate joonemees, kohtuniku kogemusega Rait Ageni, suutis välja rääkida kaks minutit, mitte külalistele vaid endale! Edasi kulges punkt punkti mäng, kus neljakümne neljandal minutil said võõrustajad ka korraks pulgaga peale 22:21. Närvilisust jagus kogu viimaseks veerandtunniks, kus võõrustajatele langes osaks mängida kümmet viimast sekundit viigiseisult, aga paraku edutult ja tulemuseks igati võitluslik viik.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga