Raske

Viljandi HC vs Põlva Serviti 22:35 (12:16)
Skoorisid: Raiko Roosna 6, Aleksander Pertelson, Mihkel Lõpp ja Andrei Khapal 4, Vladimir Maslak ja Mikk Varik 2.
Kroonuga sai küll diil tehtud, et meie paar head meest lühiajaliselt neile ja nemad siis paar roodu mehi pärast meile, aga eks me näe kuidas see diil peab. Kooseisuga, kes on püha ürituse nimel (loe: riigikaitse) loovutanud oma parimad pojad ja osad lakuvad veel eelmistest kohtumistest saadud haavu, on ikka paganama raske meistrile tõsiseid ja töiseid argumente esitada. Seda, kus maalt lappama läks, saad järelvaadata YOUTUBEST.

Mõned kaadrid kohtumisest.

Kuna videopilt räägib ise enda eest, siis küsisin kahelt pealikult hoopis sellise küsimuse: “Kas seitsme kaheksa päeva jooksul pidada neli mängu on raske või mitte eriti?”
Kalmer Musting: “Meile, kes me pidevalt oleme hädas sellega, et peame otsustama, kes selleks konkreetseks mänguks pingile saab, mitte eriti, aga meeskondadele, kellel õhem koosseis, siis kindlasti. Neid nn Balti liiga nädalaid, kus tuleb pidada neli kohtumist sinu poolt mainitud ajavahemiku jooksul tuleb veel ja kui siis lisada sõidud Minskisse, mis nõuavad oma lisa päeva, siis need tõotavad tulla keerulised.”
Marko Koks: “Ikka raske. Eriti meie puuduliku koosseisu puhul. Suurte eelarvetega meeskonnad, kes mängivad mitmeid liigasid alates Meistrite liigast ja Sehast ja mis kõik veel, kasvõi Dener Jaanima koduklubi, siis nendel on sellisteks puhkudeks kaks koosseisu, ega nad muidu välja ei vea.”

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga