Silm peas

Viljandi HC vs HC Kehra HP&P 28:28 (14:12)
Resultaadi eest kandsid hoolt: Mikk Varik ja Kristo Järve 6, Aleksander Pertelson 5, Andrei Khapal 4, Kristjan Koovit, Vladimir Maslak ja Hendrik Koks 2, Mihkel Lõpp 1.
Meil oli varumehi pingil rohkem kui külalistel.
Meil oli tahtmist mängida ja enamuse ajast ka pisukese eduga ka juhtisime. Välja arvata vast kolm viigiseisu, üks kummalgi poolajal ja kahjuks see kolmas päris lõpus.
Peaks vast isegi ütlema, et kaotasime võidupunkti. Selleni viis paari viimase minuti rutakad rohmakad lahendused, mille külalised kahjuks suutsid ära kasutada.
Siiski, ka Balti liigas on peale tänast silm peas!

SEERIA ALGAS VÕIDUGA!

Kahe võiduni vältav pronksiseeria sai meie jaoks positiivse stardi kui alistasime koduväljakul HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võistkonna! Seeria teine kohtumine eelseisval kolmapäeval kell 19:00 Kehra spordihoones!