Täitsa Lõpp!

SK Tapa vs Viljandi HC 20:18 (9:9)
Tabavad olid: Robert Lõpp 6, Kristjan Koovit ja Mikk Varik 3, Martin Braun ja Madis Parik 2, Mihkel Lõpp ja Sergei Rodjukov 1.
Alustuseks tuleks ära mainida, et meie satsis oli platsil kolm kanget, kolm venda, Robert, Mark ja Mihkel Lõpp. Võõrustajatel oli vastu panna kaks venda Agenit.
Juba hommikust peale hakkas platsil üks tühi edasi tagasi sebimine. Esimese poolaja väike skoor pole mitte kõva kaitsemängu teene, aga just tühja edasi tagasi sahmerdamise teene, millele lisandus äärmiselt niru realiseerimine.
Teine poolaeg ei erinenud esimesest suurt millegi poolest. Sihikud vajusid järjest rohkem paigast ära. Kas nüüd selle tulemusena, või mängu tähtsust silmas pidades pinged võimendusid ja poolaja keskel teenis võõrustajate noor mängumees teise kaheminutilise karistuse ja rääkis pingile suundumise ajal endale veel kolmandagi kontole. Teadupärast tähendab see mängust eemaldamist.
Härjale punane kaart näidatud ei tähendanud üldse seda, et pinge mängust maha oleks läinud. Kõva lahing, kus viimasel minutil olid omad võimalused ka meil.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga