Üllatusi rohkesti

HC Kehra HP&P vs Viljandi HC 29:21 (13:8)
Väravaid viskasid: Kristjan Koovit ja Mihkel Lõpp 4, Mikk Varik 3, Aleksander Pertelsun, Vladimir Maslak, Mark Lõpp ja Oliver Ruut 2, Martin Braun ja Sergei Rodjukov 1.
Üllatused algasid juba protokolle uurides. Koosseisud olid nagu murtud hammastega saag. Kehral oli ainult üks väravavaht kokkuvõttes enam.
Järgmise üllatuse pakkus Sergei, kes sai juba 19 minutiga tööpäeva lõpetatud ja dušši alla (kolm kahte minutit, milledest vähemalt üks oleks võinud olemata olla). Mängu lõi see mulkidel sassi ja tekitas tõsise väravate põua kümnekonnaks minutiks.
Poolaja lõpetuseks lasi paraja prohmaka läbi senini päris hea partii esitanud Marten. Mihkel Lõpp realiseeris seitsme ja kellale jäi veel viis kuus sekundit mänguaega. Võõrustajad suutsid palli keskjoonelt lahti mängida ja sooritada ka pealeviske nii meetrit kahekümne kolmelt neljalt ja see vise tabas *** (tärnide asemele võib igaüks mõelda sobivaid sõnu vastavalt oma rikutusele).
Üllatav oli ka kohtunike nägemus mängust. Kahe satsi peale kokku kaheksa kahe minutilist karistust ja seda ainult esimesel poolajal.
Teisel poolajal jätkus võitlust ja häid momente. Kõigepealt tõesta Mark ilmekalt, et olukorrad tulevad mängida lõpuni. Ootas ära väravavahist tagasi veereva palli ja saatis selle puurilukku seljataha, noorel võõrustajal jäi üle ainult käsi laiutada treeneri etteheidete peale. Seda tõde kordas veidi enne lõppu ka Mikk Varik, kes ootas ära ühelt ääreslt sooritatud, kuid mööda läinud viske ja parandas vea teiselt äärel tabava pealeviskega. Kohati jätka esimesel poolajal alustatud head tööd Marten, korra lausa näoga. Väga korraliku värava vajutas Oliver (hirmus kolakas latti ja siis võrku). Kes teeb see jõuab. Kaitses suutis Oliver murda vastaste Bastioni nii, et Bastion pikali, tema sai muidugi kaks minutit, aga vägitükk väärib kindlasti ära märkimist.
Kuraditosin minutit jäi veel minna ja mulgid olid vahe sebinud pelgalt kolme pulga peale, kuid siis hakkas viimanegi võhmaraasuke sisekummist väljuma ja vist polekski mõtet siia lisada Kristjani viimasel minutil teenitud kolmandat kaheminutilist karistus.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga