Lati pac!

Viljandi HC vs Dobele Tenax 28:21 (14:9)
Väravaid viskasid: Hendrik Koks 6, Aleksander Pertelson, Kristjan Koovit, Mikk Varik ja Vladimir Maslak 4, Oliver Ruut 3, Mihkel Lõpp 2, Rasmus Ots 1.
Jõudsin mina saali ja näen soomepoiss Kristo Voika istub tribüünil. Mina kohe pärima, et kes võidab. Tema vastu, et loomulikult meie poisid. Kui palusin täpsustada, siis kostis Kristo, et poisid peavad suutma pea külma hoida ja ratsionaalselt tegutseda, siis tulevad ka punktid tabelisse.
Poolajal kohtasin ülikoolipoiss Simon Drõginit, keda kiusasin sama küsimusega. Vastus oli kiire tulema, et Viljandi võidab loomulikult. Poistel oli esimesel poolajal hea hoog sees. Meil on rohkem võitlushimu, kodupublik ja Rasmus Ots!
Peale mängu pärisin Rasmus Otsalt, et kui palju mängis võidule kaasa tõsiasi, et Riia sats ei julgenudki külla tulla. Rasmus arvas, et kui üldse midagi kaasa aitas, siis tõsiasi, et Dobele sats kannatas eilse mängud totaalse mölapidamatuse käes.

Mängust ka. Külalised avasid skoori ja paraku jäi see nende ainukeseks eduseisuks. Sisuliselt ainult üha vahetusega mänginud külalised olid kenasti pildis kolmveerand mänguajast, aga siis teenitud karistusminutid ning mulkide tühja väravasse saadetud neli palli venitasid vahe kümnele andes võimaluse ka varumeestel mänguminuteid teenida.

Mõned kaadrid kohtumisest.

 

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga