Tabeliseis paranes!

SK Tapa/N.R. Energy vs Viljandi HC 19:26 (7:16)
Väravaid viskasid: Aleksander Pertelson ja Hendrik Koks 6, Oliver Ruut 4, Sergei Rodjukob 3, Kristjan Koovit ja Vladimir Maslak 2, Mikk Varik, Martin Braun ja Mark Lõpp 1.

Loodetud kardetud tihe tige, esimesest selle aasta kohtumisest tuttav, vastasseis jäi nägemata. Viimane viigiseis oli 1:1. Kui 14 mänguminutil viskasid virulase seisuks 5:8, siis nende järgmist tabamust tuli ikka väga pikka aega oodata. Kuues tabamus saabus 28 mänguminutil ja meie mehed olid selleks ajaks tabanud juba 16 korda. Suured teened selles olid ka Rasmus Otsal meie puurisuul, kes muuhulgas tõrjus ka kaks seitsme meetri karistusviset.

Teisel poolajal sai vahe venitatud isegi üheteistkümne pulga peale, aga suures eduseisus mängides ei tasu unustada, et väravaviskamise mõõn passib vastase värava posti taga ja ootab oma võimalust külla tulla. Neljakümne esimesel minutil oligi mainitud tegelane vupsti platsipeal ja seda tervelt kaheksaks minutiks. Hoogu talle andis ka vastaste puurisuul hoogu sattunud Mikola Naum, ei suutnud teda peatada võetud minut mõtlemiseks ja tasahilju tahtis lootusetuse tunne murdma hakata kui siis tabas Hendrik Koks taastades kuuese vahe seisus.

Mängu kokkuvõtteks peaks ära mainima, et suure liiga statistika moodul viskab veidi villast. Ühe kohapeal näitab visatud väravate arvuks 26, teise koha peal 27 (s.h. ka ekraanigrrafikast tehtud kuvatõmmisel).

Juba homme kell KAKS võõrustame suures liigas Põlva Servitit! Pane mask ette ja tule saali!

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga