Ei olnud meie päev

HC Tallinn vs Viljandi HC 31:24 (14:13)
Tabavad olid: Mikk Varik ja Vladimir Maslak 4, Kristjan Koovit, Hendrik Koks ja Sten Maasalu 3, Aleksander Pertelson ja Oliver Ruut 2, Rasmus Ots, Andrei Basarab ja Robin Liinsoo 1.

Esimese poolaja esimese kümne minuti parimad mehed platsil olid puurilukud! Mõlemad. No ei tahtnud pall kuidagi leida teed võrku, siis järgmise kümne minuti jooksul hakasid peoperemehed sahistama meie väravavõrku üha enam ja kahekümnenda minuti täitudes hakkas järjest sügavamalt ligi hiilima kahtlus, kuigi mängida oli ju küll ja veel, et see rong hakkab ära minema, meieta. Õnneks lükkasid meie pallurid selle kahtluse kus see ja teine ning poolaja viimast minutit alustati viigiseisult. Mindi kenasti rünnakule, kuid pudistati pall ja tulemus ei lasknud ennast pikalt oodata. Poolaeg pulgaga peoperemeestele.
Teist poolaega alustati lõivu maksmisega esimesele poolajale. Seal teenitud karistusminutitele lisandus praktiliselt kohe lisandud järgmine kaks minutit ja kolmekümne viiendal minutil teenitud eemaldamine (Hendrik tabas seitsme meetri joonel vastaste noore puurilukku nosplit). Selleks ajaks oli vahe vajunud neljale väravale ja kahtluse ussike ussitas ja parastas täiega, aga seda ei teadnud Rasmus meie väravas. Tõrjus seitsme ja teisegi viske ning lisaks realiseeris Mikk kiire ja vahe oligi kahe peal ning mängida veel kolmandik kohtumisest. Keskmist kümmet minutit teisest poolajast ilmestasid mõned rabistamised ja kehvakestest söötudest tingitud pallikaotused, mida tasakaalustas küll Rasmuse tabamus ja tõrjutud seitse, aga viimase kümne minuti alguseks oli vahe siiski viis pulka. Kahtluseussike sai oma närimisele hoogu ainult juurde. Viimased kuus seitse minutit tappis peoperemeeste sats aega ja tegi seda arukalt, venitades vahe mängule mittevastavalt suureks.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga