Serviti oli parem

Põlva Serviti vs Viljandi HC 31:17 (15:9)
Tabavad olid: Hendrik Koks 4, Aleksnder Pertelson ja Sten Maasalu 3, Andrei Basarab ja Mihkel Lõpp 2, Kristjan Koovit, Mark Lõpp ja Oliver Ruut 1.

Esimene veerandtund kulges päris kenasti peale seda kui külalised olid oma sihikud paika ajanud ja ka tabama hakkasid. Serviti oli küll ees, aga mitte oluliselt suurelt kuniks kollaseid kollitas korralik põud väravate viskamises ja seda kohe tosina minuti jooksul, kuueteistkümnendast minutis kahekümne seitsmenda minutini. Kui sellele põuale veel liita kaks piima järele saadet seitsme meetri karistusviset, siis poolaja kuuene kaotus ei olegi iseenesest nii üüratu.
Kas nüüd oli põhjuseks tihe mängude graafik, kahe liiga peale kokku kaheksa päeva jooksul neljas mäng, kusjuures kaks vastast lausa oma maa tabeli liidrid momendil, või midagi muud, aga teist poolaega alustati särata silmis. Neljandal minutil püüdis sära silmis esile kutsuda pealik minutilist kõnet pidades, aga ka sellest polnud abi. Kakskümmend minutit enne lõppu vahetati väravast pingile Rasmus Ots, kes vähegi püüdis meeskonda tassida, aga palju temagi üksi jõudis. Sellel hooaja põhiturniiril me Serviti sellidele vastu ei saanud.

Ole esimene kommenteerija!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga