A kl Eesti Karikavõitjad

Reedest pühapäevani toimusid Viljandi Spordihoones käsipalli Eesti Karikavõistlused A klassis. Osales kuus võistkonda: Põlva SK, Tallinna SK, SK Tapa, Aruküla SK, HC Viimsi ja Viljandi SK/Pärnu. Mängiti turniirisüsteemis omavahel läbi.

Reedel kohtusime Aruküla SK-ga, kuna Mihkel ei saanud osaleda kooli tõttu ja Oliver haiguse pärast siis osutus mäng oodatust raskemaks, kuid siiski võit 36:30.

Väravad: Hendrik 12, Sass 7, Johannes 6, Martin 5, Kristjan 3, Robin 2, Karl 1.

Laupäeva esimeses mängus oli rivis ka Mihkel ja saime kasutada oma tavapärast aktiivset kaitset. Tallinna SK vastu tuli võit numbritega 25:17.

Väravad: Sass 6, Mihkel 5, Hendrik 4, Martin 2, Kristjan 2, Robin 2, Carl-Alex 1, Karl-Vahur 1, Jaan-Paul 1, Johannes 1.

Laupäevases teises mängus SK Tapa vastu oli võitlust viimaste minutiteni. Väga jõulises ja eemaldamisterohkes mängus jäime peale 27:23.

Väravad: Sass 9, Hendrik 7, Martin 3, Mihkel 3, Jaan-Paul 2, Johannes 2, Robin 1.

Pühapäeval kohtusime esikohta otsustavas kohtumises Põlva SK-ga. Olles poolajaks ees 13:11, suutsime teisel poolajal jääda ka ühe väravaga kaotuseisu. Olime hädas hilisemalt turniiri parimaks väravavahiks tunnistatud Andero Viljusega(tõrjutud 4 7 m viset), kuid vaatamata tuntavale väsimusele saime meile väga vajaliku viigipunkti mängu lõpuks siiski kätte. Skoor 23:23.

Väravad: Hendrik 7, Mihkel 6, Sass 4, Johannes 3, Robin 2, Karl-Vahur 1.

Turniiri viimases mängus HC Viimsi vastu saime anda mänguaega kõigile mängijatele ja lõpetasime turniiri võiduga 37:15.

Väravad: Jaan-Paul 5, Carl-Alex 4, Ats-Kaarel 4, Karl 4, Karl-Vahur 4, Hendrik 4, Kristjan 3, Mihkel 3, Sass 2, Robin 2, Jürgen 1, Martin 1