Meistriliiga mäng HC Tallinnaga

Reedel mängisime selle hooaja Eesti meistriliiga teise kohtumise Tallinnas sealse võistkonnaga HC Tallinn. Kuna Tallinnaga on sellel aastal liitunud mitmed uued mängijad ja meil puudu väga olulised lülid siis oli oodata pingelist ja võitluslikku mängu. Alguses ei saanud me ennast kohe käima ja mitmete lihtsate pallikaotuste ning kehvade visete tagajärjel leidsime end kaotusseisust 5:8. Kuid mida minut edasi saime oma enesekindluse kätte ja poolaja lõpuks seadsime tabloole viiginumbrid 12:12.

Teisel poolajal suutsime aktiivselt kaitses seista ning tänu sellele ja Rasmuse tõrjetele saada lihtsaid väravaid kiirrünnakutest. Lõppseisuks võit 31:26!!!

Väravaviskajad:

Viljandi HC: Ott 10, Kristo 6, Mihkel 6, Mikk 4, Kristjan 2, Sass 1, Andrei 1, Simon 1

HC Tallinn: Barylau 6, Shcherbak 5, Turchenko 5, Horovyi 4, Skyba 3, Lees 2, Rooba 1