Balti Liigas tabelisse kaks punkti

Nädalavahetusel mängisime järjekordsed kaks mängu balti Liiga raames, kus käisime külas Põlva Servitil ja HC Kehra Horizon Pulp&Paper´il. Tulemuseks kaotus Põlvast ja võit Kehrast.

Laupäeval Põlvas ei suutnud me leida oma rünnakut kogu kohtumise vältel. Tihtilugu komistasime Põlva aktiivse kaitse vastu ja kui õnnestuski saada mööda siis jäime hätta ka Eston´iga Põlva väravas. Ehk teisissõnu väga passiivne ja loid mäng meie poolt. Kui kaitse poole pealt võib veel leida mõned õnnestumised siis rünnakul tuleb kõvasti juurde panna. Mängu seis 19:29 (9:15)

Väravaviskajad:

Viljandi HC: Kristo 4, Ott 3, Sass 3, Mikk 2, Sten 2, Kristjan 1, Hendrik 1, Andrei 1, Mihkel 1, Mark 1

Põlva Serviti: Sillaste 11, Chezlov 4, Varul 4, Kase 2, Rudissaar 2, Hiiend 2, Uibo 2, Rebane 1, Pihus 1

7 m visked:

Viljandi HC: 3/2

Põlva Serviti: 3/3

2 min:

Viljandi HC: 4 min

Põlva Serviti: 6 min

Pühapäeval Kehras soovisime saada tabelisse nädalavahetuselt lisapunkte. Pärast suhteliselt närvilist esimese poolaja algust, kus jagati mõlemale võistkonnale kokku 11 2 min karistust suutsime saada edu ja teisel poolajal seda ka suurendada. Võit tuli tulemusega 34:23 (18:12).

Viljandi HC: Kristo 6, Ott 5, Mihkel 4, Kristjan 3, Sten 3, Andrei 3, Oliver 3, Mikk 2, Hendrik 2, Sass 1, Simon 1, Robin 1

HC Kehra: Gumianov 5, Kreegimaa 5, I. Normak 3, Soikka 3, Mamporia 2, Benström 2, Liedemann 2, Seermann 1

7 m:

Viljandi HC: 6/4

HC Kehra: 1/1

2 min:

Viljandi HC: 12 min

HC Kehra: 14 min

Juba eeloleval kolmapäeval kohtume kodus Eesti Meistrivõistluste mängus, kell 19.00 uuesti Põlva Serviti´ga