Meistrivõistlustel tuline viik!!!

Eile õhtul kohtusime eesti MV raames kodusaalis Põlva Serviti´ga. Etteruttavalt peab ütlema, et kuigi olime mänguks paremini valmis kui laupäeval Põlvas siis mõlema poolaja algused ei õnnestunud kohe üldse. Mõlemas läks aega kaheksa minutit, et saada värav. Esimene poolaeg küll tuli üks 7 m viskest aga tulevikuks tuleb vältida selliseid pikki mõõnaperioode. Kui algused välja arvestada siis sutsime kaitses teha väga korraliku partii ja mille pealt teenisime mitmeid kiirrünnakuid. Peavalu valmistab meile ülekaalus mängimine, samas kui vähemuses viskame omad väravad ära. Üldkokkuvõttes oleks võinud kukkuda võit ka mõlemale poolele, kuid siiski võitluslik ja õiglane viik 24:24 (13:10).

Väravaviskajad:

Viljandi HC: Ott 11, Mikk 3, Kristo 3, Kristjan 2, Simon 2, Sass 1, Hendrik 1, Andrei 1

Põlva Serviti: Sillaste 8, Hiiend 5, Chezlov 3, Uibo 3, Varul 3, Pihus 1, Celminš 1