Balti Liiga põhiturniiri esimene ring läbi.

Eile lõpetasime Balti Liiga põhiturniiri esimese ringi kodus Raasiku/Mistra vastu. Vastased on kahe hooaja vahel  tugevdanud oma ridu uute mängijatega ning oli oodata tulist võitlust. Seda ka mäng näitas, kohe algusest peale mängisid mõlemad võistkonnad kaitses väga füüsiliselt ja agressiivselt. Meie eesmärk oli ajada mäng kiireks, vastupidiselt vastastele, kes üritasid mängida pikka rünnakut. Poolaja lõpp ja teise poolaja alguses suutsime oma mängu neile rohkem peale suruda ja eduseisus 17:11 tundus, et mäng hakkab jõudma lõpu poole. Kuid mitmed eemaldamised ja  vastase südikas esitus sundis meid pingutama lõpuni. Mängu lõppseis 26:21 (14:10)

Väravaviskajad:

Viljandi HC: Kristo 7, Mihkel 4, Sass 3, Andrei 3, Mikk 3, Hendrik 2, Ott 2, Sten 1, Oliver 1

Raasiku: Naumenko 7, Kopli 3, Sokorovich 3, Anton 2, Zhitnikov 2, Aus 1, Žigadlo 1, Nikolajev 1

7 m visked:

Viljandi HC: 3/2

Raasiku: 4/3

2 min:

Viljandi HC: 14 min

Raasiku: 6 min

Punane kaart:

Raasiku: 1 (Sokorovich)

Järgmised mängud 18.-19. dets Leedus, Vilniuses. Eeloleval nädalavahetusel aga mängime Kehras Eesti selle aasta karikavõistluste Final Fouril