Balti Liiga Viljandis

Edukas BHL nädalalõpp!!!
Laupäeval ja pühapäeval pidasime Viljandi Spordihoones kaks mängu lõunanaabrite lätlastega. Esimeses mängus HK Ogre vastu olime esimesel poolajal hädas vastaste rünnaku pidurdamisega ja kui kuigi ka ise skoorisime hästi siis olid poolajal tablool numbrid 19:17. Teisel poolajal suutsime kaitses mängida kordades aktiivsemalt ja see tõi ka edu. Lõppskoor 36:31.
Ott 9, Hendrik 6, Andrei 5, Kristo 4, Sass 4, Mikk 3, Rasmus 1, Kristjan 1, Martin 1, Simon 1, Rando 1
Pühapäeval oli meie vastaseks üle mitme aasta Balti liigat mängiv ASK/LSPA. Selles mängus domineerisime mängu kulgu esimestest minutitest peale. Hea kaitsetöö pealt saime palju kiirrünnakuid ja juba poolajaks juhtisime 21:15. Teisel poolajal saime anda mänguaega kõigile ja kaks punkti tulid tabelisse seisuga 35:22
Ott 14, Hendrik 4, Kristo 3, Sass 3, Andrei 2, Mikk 2, Simon 2, Johannes 2, Kristjan 1, Simon 1, Robin 1